Ultralube Polska na Motor Show ora Targach Techniki Motoryzacyjnej- Poznań 2014 .r

Strict Standards: Non-static method Lang_ManagerFront::getLangClient() should not be called statically in /home/ultralube/domains/ultralube.com.pl/library/Smarty/plugins/modifier.formattomonths.php on line 8
15 Kwietnia 2014
Ultralube Polska na Motor Show ora Targach Techniki Motoryzacyjnej- Poznań 2014 .r

Targi Techniki Motoryzacyjnej po raz kolejny organizowane przez Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i Międzynarodowe Targi Poznańskie już za nami. W czterech pawilonach, na łącznej powierzchni 6131 metrach swoją ofertę zaprezentowało 226 firm, w tym 82 z zagranicy. Przez cztery dni trwania targów stoiska wystawców odwiedziło blisko 12 000 profesjonalnych zwiedzających z branży motoryzacyjnej. 
Cały teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie w od czwartku do niedzieli odbywało się także Motor Show – blisko 60 000 osób. 

Odbyliśmy bardzo wiele ciekawych i przyszłościowych rozmów . Smary ,oleje i penetranty na bazie biomasy budziły u zwiedzających i wystawców duże zaciekawienie .

Najczęściej porównywano nas do WD-40 i dopiero w trakcie rozmowy mogliśmy wykazać ogromna przewagę preparatów Ultralube na WD-40 .

Co wyróżnia UltraLube® Uniwersalny preparat smarujący i penetrujący od WD-40® i innych środków ropopochodnych

  • Nasz produkt jest ekologiczny i ulega biodegradacji.

  • Jest nietoksyczny - nie zawiera żrących chemikaliów i jest praktycznie bezzapachowy.

  • Nie wywołuje alergii.

  • Posiada 4x Lepszą Smarowność,

  • posiada wyższe temperatury zapłonu,

  • obniża temperaturę oraz tarcie lepiej w porównaniu do produktów ropopochodnych.

  • Jest odporny na wymywanie wodą. 

  • Posiada świetne właściwości penetrujące oraz wygłuszające. 

  • Dobrze zachowuje się i może być stosowany na tworzywach sztucznych i gumie, które uległyby by zniszczeniu po użyciu środków ropopochodnych. Cząsteczki roślinne są spolaryzowane co oznacza że przylegają do powierzchni metali a nawet tworzyw sztucznych, podczas gdy środki ropopochodne poprostu \\\"spływaja\\\" z powierzchni.

  • Jest bezpieczny dla Twojej rodziny i zwierząt. Pomaga dbać o środowisko naturalne. 

Uniwersalny preparat smarujący i penetrujący UltraLube ma setki zastosowań – od przemysłu po gospodarstwa domowe. Nadaje się idealnie do luzowania zardzewiałych i zapieczonych części metalowych oraz tworzyw sztucznych, smarowania części ślizgowych, rolek, łańcuchów, kół zębatych, zawiasów, drzwi, zamków, kołowrotków, okien – czyli do wszystkiego co się zaciera, trzeszczy i piszczy. Zapobiega rdzy i korozji. Posiada doskonałe właściwości konserwujące i izolujące. Nie zawiera silikonu i z powodzeniem zastępuje produkty silikonowe.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI