Ultralube Polska na Gali Finałowej Plebiscytu „Eko- Inspiracje 2013”

Strict Standards: Non-static method Lang_ManagerFront::getLangClient() should not be called statically in /home/ultralube/domains/ultralube.com.pl/library/Smarty/plugins/modifier.formattomonths.php on line 8
18 Lutego 2014
Ultralube Polska na Gali Finałowej Plebiscytu „Eko- Inspiracje 2013”

Ultralube Polska na Gali Finałowej Plebiscytu „Eko- Inspiracje 2013” która się odbyła w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w dniu 06 lutego 2014 roku .Organizatorem gali był miesięcznik Ekologia i Rynek .

Ekologia i Rynek to miesięcznik opisujący biznes w kontekście ekologicznym. Magazyn jest skierowany przede wszystkim do menedżerów wysokiego szczebla, samorządów, organizacji ekologicznych, zainteresowanych tematyką biznesową w kontekście ochrony środowiska.

Przemysł, budownictwo i agrobiznes mogą być zielone i wspomagać ekologię. Ekologia podpowiada firmom, biznes odpowiada na wyzwania ekologów. Innowacje, nowe technologie, oszczędne gospodarowanie zasobami, nowoczesne rozwiązania . Produkty Ultralube doskonale wpisują się w formułę zgodności biznesu z ekologią i są ogromną szansą dla wielu przedsiębiorstw .

Gala pokazała ,że już bardzo wielu menadżerów wyższego szczebla myśli ,że inwestycja w ekologiczną produkcję to dobry kierunek dla ich biznesu .

Redaktor miesięcznika zaproponował aby produkty Ultralube zgłosić do Eko – Inspiracje 2014

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI